Släplogg mässing

139876

WALKER´S SLÄPLOGG, "Cherub", England 1900-talets första hälft, räkneverk för relingsmontering i mässing, propeller

Smärre emaljskador

Nautica/Technica

Släplogg mässing

Budhistorik (5 bud)
449387
1 300
444198
850
442838
700
441609
650
438730
600

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.