Släplogg mässing

139876

WALKER´S SLÄPLOGG, "Cherub", England 1900-talets första hälft, räkneverk för relingsmontering i mässing, propeller

Smärre emaljskador

Nautica/Technica

Släplogg mässing

Budhistorik (5 bud)
449387
1 300
444198
850
442838
700
441609
650
438730
600

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer