Tubkikare 1800-tal

139856

TUBKIKARE, 1800-talets andra hälft, mässing lindad med märling, med ett utdrag, längd 50-85 cm

Nautica/Technica

Tubkikare 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
449257
1 300
439196
439195
439145
850
437461

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.