Klappsolur

139813

KLAPPSOLUR, med kompass, Tyskland omkring 1700-talets andra hälft, trä med delvis kolorerat och graverat papper, 8,5x5,5 cm

Obetydliga skador

Nautica/Technica

Klappsolur
Budhistorik (7 bud)
449794
1 600
447849
444217
440829
439177

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.