Figurin

145285

FIGURIN, 1920/30-tal, kvinnofigur, bemålad metall och ben, höjd 43 cm

Slitage, hand utbytt och lagning på arm

Diverse

Figurin

Budhistorik (8 bud)
409078
3 600
409070
3 400
409070
402075
2 800
402075
2 400

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.