Kandelabrar Karl Johan

145215

KANDELABRAR, 1 par, stockholmsarbeten i Karl Johan, för 3 ljus vardera, förgylld brons, pressad dekor i mässing på foten, höjd 44,5 cm

Dekorskador

Belysning

Kandelabrar Karl Johan

Budhistorik (13 bud)
410027
6 000
410020
5 200
410016
4 200
409620
409419
3 600

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.