Pokal i silver 1871

145206

POKAL med lock, silver, stämplad, L.Larsson&Co 1871, invändigt förgylld, höjd 42 cm, ca 1175 g, med originalschatull

Med inskription

Silver

Pokal i silver 1871

Budhistorik (22 bud)
410012
16 000
409980
15 500
405186
15 000
409978
15 000
405186
14 500

Slutpris SEK:
16 000
1 544 EUR, 1 754 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.