Ragnar Swahn

145134

SWAHN, Ragnar (1888-1964): Landskap, signerad och daterad R. Swahn, olja på duk, 99x146 cm

ytskador

Konst, Måleri

Ragnar Swahn

Budhistorik (16 bud)
409084
1 700
409925
1 600
409084
409920
1 400
409084
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.