Rökelsekar skuren sten

145054

RÖKELSEKAR, skuren sten, dekor i form av bl a fohund, på tre fötter, 1900-tal, höjd 18 cm

Nagg

Orientaliskt

Rökelsekar skuren sten

Budhistorik (8 bud)
408236
403864
403862
1 400
403861
1 300
403692

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.