Spelbord ek

145007

SPELBORD, ek, jugend, höjd 79, 89x44 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Maskstunget, ytskador

Spelbord ek

Budhistorik (1 bud)

408891
2012-08-30 21:26:16

2012-08-31 kl 19:57
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.