Carl Brandt oljemålning

144992

BRANDT, Carl (1852-1930): Gårdsmiljö i vinterskrud, signerad C. Brandt, olja på duk, 58x93 cm

Konst, Måleri

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (11 bud)
406943
406941
3 800
406940
3 600
406939
3 400
406937
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.