Herman Österlund oljemålning

144991

ÖSTERLUND, Herman (1873-1964): Landskap med solnedgång, signerad och daterad Herman Österlund 1933, olja på duk, 54x74 cm

Konst, Måleri

Herman Österlund oljemålning

Budhistorik (3 bud)

408947
404150
404077

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.