Carl Svante Hallbeck akvareller

144982

HALLBECK, Carl Svante (1826-1897): Motiv från kyrkan och prästgården i Nordmaling, akvareller 2 st, signerade C S Hallbeck, en daterad 1886, samramade, 24x19,5 resp 9x26 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

408820
402684

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.