Skålfat stekfat Kina

144965

SKÅLFAT, STEKFAT, TALLRIKAR, 1+2, porslin, Kina, bl a Qianlong Wanli, stekfatets längd 36 cm

Sprickor, lagning, nagg

Orientaliskt, Porslin

Skålfat stekfat Kina

Budhistorik (9 bud)
408785
1 600
408774
408782
1 400
408774
1 300
406561

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.