Matbord 6 stolar

144947

MATBORD, 3 iläggsskivor, engelskt, mahogny, höjd 74, diameter 122, total längd 287 cm, STOLAR, 6 st, empire

Skador, slitage

Matbord 6 stolar

Budhistorik (9 bud)
409352
409351
3 600
409350
408099
2 600
408098

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.