Målning omkring 1800

144906

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Figurstudie, olja på duk på pannå, 29x25 cm, rammått 55x47 cm; enligt uppgift proveniens Läckö slott

Hål

Konst, Måleri

Målning omkring 1800

Budhistorik (13 bud)
409725
405677
3 800
409723
3 600
405677
3 400
409721
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.