Margot Hedeman gipsskulptur

144893

HEDEMAN, Margot (född 1915): Sittande kvinna, signerad Hedeman, skulptur i gips, längd 47 cm

Smärre skador, ett hörn på sockeln sprucket

Konst, Skulptur

Margot Hedeman gipsskulptur

Budhistorik (3 bud)

407872
407334
401795

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.