Karin Ögren olja

144873

ÖGREN, Karin (född 1956): "Minnet av ett landskap", signerad och daterad a tergo Karin Ögren 2000, olja på duk, 73x58 cm

Konst, Måleri

Karin Ögren olja

Budhistorik (10 bud)
409519
408671
3 800
408422
3 600
408110
3 400
407372
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.