Dosa empire

144867

DOSA, emalj och förgyllt silver, Frankrike, 1800-talets början, höjd 3, diameter 7,5 cm

Skador

Silver, Diverse

Dosa empire

Budhistorik (4 bud)

406403
1 700
406402
1 600
401323
399350

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.