Målning

144866

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal) Sydländks skönhet, olja på duk, 49X36 cm

Skador

Konst, Måleri

Målning
Budhistorik (1 bud)

408418
2012-08-30 15:25:08
500

2012-08-31 kl 18:21
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.