Einar Jolin blyerts

144863

JOLIN, Einar (1890-1976): Porträtt, signerad och daterad 1953, blyerts på meny från Rosenbad

Med dedikation

Konst, Måleri

Einar Jolin blyerts
Budhistorik (1 bud)

403661
2012-08-25 19:40:39

2012-08-31 kl 18:07
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.