Kartor 1800-tal

144852

KARTOR, 1800-tal, 3 st, Göteborg, Göteborgs skärgård, samt Wästbo härad Jönköpings ,17x43, 40x32, 47x35 cm

Skador

Böcker/Kartor, Konst, Grafik

Kartor 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
409239
1 300
408987
408888
404859
750
403873
700

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.