Otto Hesselbom oljemålning

144812

HESSELBOM, Otto (1848-1913): Motiv från Sickla, olja på duk, 30x45 cm

Dukskador

Konst, Måleri, Stockholmiana

Otto Hesselbom oljemålning
Budhistorik (11 bud)
409626
6 200
409565
6 000
407742
3 400
407723
3 200
406951

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.