Bord empire mahogny

144807

BORD, 1800-tal, empire, intarsia, mahogny, höjd 70, diameter 117 cm

Skador, spricka

Bord empire mahogny

Budhistorik (14 bud)
408248
1 900
408265
1 800
408248
1 700
408264
1 600
408248

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.