Orientmatta galleri

144806

ORIENTMATTA, galleri, semiantik/antik, 325x109 cm

Lagningar slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta galleri

Budhistorik (6 bud)
409200
550
409064
500
409064
450
408871
405189

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.