Kista

144804

KISTA, furu med järnbeslag, 1700-tal, höjd 55 cm, med ben i rokokostil

Skador, ben ej tillhörande

Kista

Budhistorik (18 bud)
402942
1 700
406621
1 600
402942
406620
1 400
402942
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.