Tyra Lundgren handkolorerad litografi

144794

LUNDGREN, Tyra (1897-1979): "Svalduvor", signerad Tyra Lundgren, med påskrift "Rehaussé en couleur par la main de l´artiste", handkolorerad litografi, bladstorlek 62x80 cm, oramad

Hanteringsveck, fläckar

Konst, Måleri

Budhistorik (26 bud)
409344
4 800
409548
4 600
409344
4 400
409542
4 200
409344

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.