Reinhold von Rosen etsningar

144791

ROSEN, Reinhold von (1894-1961): (8), Bl a motiv från London, Öland, signerade, etsningar, varierande format, i mapp

Gulnader

Reinhold von Rosen etsningar

Budhistorik (1 bud)

406564
2012-08-28 19:01:47

2012-08-31 kl 16:35
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.