Roland Svensson färglitografi

144786

SVENSSON, Roland (1910-2003): Segelbåt vid klippor, signerad Roland S., 117/260, färglitografi, 29x23 cm

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (17 bud)
409083
408764
408764
408998
408764

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.