Otto Hesselbom oljemålning

144785

HESSELBOM, Otto (1848-1913): Parklandskap, signerad Hesselbom, olja på duk, 29x21 cm

Dukskador, uppfodrad

Konst, Måleri

Otto Hesselbom oljemålning

Budhistorik (20 bud)
408811
5 400
408808
5 200
408807
5 000
408797
4 800
408686
4 600

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.