Otto Hesselbom oljemålning

144784

HESSELBOM, Otto (1848-1913): "Stensvik, Ljusterö" signerad och daterad O. Hesselbom 1888, olja på pannå, 30x49 cm
Utställd. Dalslands museum 1999

Konst, Måleri

Otto Hesselbom oljemålning

Budhistorik (14 bud)
406158
14 000
408768
13 500
406158
13 000
408766
12 500
406158
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 445 EUR, 1 725 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.