Christian Due etsningar

144781

DUE, Christian (född 1925): "Tidningarnas Telegrambyrå, Stockholm", "Fabriksfönster, London", signerad och daterad -56 resp -55, 46/100 resp13/55, etsningar, 38x27 resp 16x9 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Christian Due etsningar

Budhistorik (20 bud)
408731
408746
408731
1 400
408735
1 300
408731

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.