Hans Norsbo etsningar

144779

NORSBO, Hans (1897-1955): (4) Bl a Stockholmsmotiv, signerade Hans Norsbo, etsningar, 15x20-29x20 cm

Smärre gulnader

Konst, Grafik, Stockholmiana

Hans Norsbo etsningar

Budhistorik (15 bud)
408707
1 400
406548
1 300
406548
407823
950
406548
900

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.