Hilding Linnqvist litografi

144776

LINNQVIST, Hilding (1891-1984): "Sommarnatt, Stockholm", signerad och daterad -57, litografi, 41x31 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Hilding Linnqvist litografi

Budhistorik (5 bud)
404346
500
407876
450
404346
407875
404346

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.