Hasse Lindroth etsning

144772

LINDROTH, Hasse (född 1938): "Hamnbild Stadsgården"", signerad och daterad -65, 8/50, etsning, 27x49 cm

Gulnader

Konst, Grafik, Stockholmiana

Hasse Lindroth etsning

Budhistorik (8 bud)
408683
600
408141
550
407951
500
401301
450
405407
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.