Fåtöljer

144769

FÅTÖLJER, 1 par, 1950-tal

Slitage

Fåtöljer

Budhistorik (8 bud)
409286
404368
404368
550
409284
500
404368
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.