Harald Sallberg etsningar

144765

SALLBERG, Harald (1895-1963): (5) Motiv från Öland, signerade och daterade, etsningar, 15x23-20x32 cm

Harald Sallberg etsningar

Budhistorik (17 bud)
408682
2 800
408115
2 600
408080
2 400
408114
2 400
408080

Slutpris SEK:
2 800
285 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.