Harald Sallberg varierande tekniker

144764

SALLBERG, Harald (1895-1963): (5) Motiv från Öland, signerade och daterade, akvarell, tusch, krita, 15x28-32x39 cm

Budhistorik (16 bud)
407477
3 200
408079
407477
2 800
408078
2 600
407477
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.