Gustaf Isander etsning

144763

ISANDER, Gustaf (1863-1929): "Kungl Slottet - Stockholm", signerad och daterad Gustaf Isander 1926, 10/52, etsning, 23x29 cm; med dedikation

Konst, Grafik, Stockholmiana

Gustaf Isander etsning

Budhistorik (4 bud)

407824
600
407849
550
407824
401964

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.