Gustaf Isander etsning

144762

ISANDER, Gustaf (1863-1929): "Tåget kommer" ("Expansion") - Stockholm, signerad och daterad 1922 januari, etsning, 22x17 cm; Fjärde avdrag

fläckar

Konst, Grafik, Stockholmiana

Gustaf Isander etsning

Budhistorik (7 bud)
402301
650
408112
600
402301
500
401397
450
401397

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.