Gunnar Norrman lito samt torrnål

144747

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): (3) "Vinterblåst", "Regnmoln", "Stenig strand", signerade och daterade G.Norrman, 11/25, 46/50, 5/12, litografi samt torrnål (2), 23x35, 6x5 samt 21x14 cm; 1 oramad

Budhistorik (8 bud)
407377
404824
407376
404824
1 600
405365

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.