Madeleine Pyk olja

144735

PYK, Madeleine (född 1934): "Cirkus", signerad och daterad M. Pyk 72, olja på duk, 35x67 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk olja

Budhistorik (12 bud)
408355
17 000
405228
15 000
405223
12 000
405111
3 600
404006
3 400

Slutpris SEK:
17 000
1 641 EUR, 1 863 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.