Mikhail Filippovich Ivanov olja

144729

IVANOV, Mikhail Filippovich (1869-c.1930): Akropolis, signerad, olja på duk,
55x67 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

401855
2 800
401458

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.