Bertil Öhlund olja

144723

ÖHLUND, Bertil (1923-2003): Landskap, signerad och daterad Bertil Öhlund -6, olja på duk, 42x54 cm

Konst, Måleri

Bertil Öhlund olja

Budhistorik (2 bud)

406576
406574

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.