Fanny Brate oljemålning

144719

BRATE, Fanny (1861-1940): Skärgårdsmotiv, signerad Fanny Brate, olja på duk, 36x56 cm

Konst, Måleri

Fanny Brate oljemålning

Budhistorik (32 bud)
408638
6 800
408636
6 600
408399
6 400
408399
6 000
408614
5 800

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.