Eva Zettervall komposition

144714

ZETTERWALL, Eva (född 1941): Komposition, signerad Eva H Z, olja på papper, 44x36 cm

Konst

Eva Zettervall komposition

Budhistorik (48 bud)
408609
15 000
408610
14 500
408609
14 000
408608
13 500
408607
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 448 EUR, 1 644 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.