August Jernberg blandteknik

144712

JERNBERG, August (1826-1896): Kvinna, kol med täckvitt, senare kolorering, signerad och daterad -82, blandteknik, ca 46x36 cm.

Konst

August Jernberg blandteknik
Budhistorik (1 bud)

407859
2012-08-29 21:52:04

2012-08-30 kl 18:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.