Gustav Rudberg oljemålning

144706

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Plöjande bonde, signerad G Rudberg, olja på duk, 34x58 cm

Konst, Måleri

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
405512
405511
1 800
405510
405509
404123
450

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.