Ingrid Hammarfeldt akvarell

144705

HAMMARFELDT, Ingrid (1900-tal): Nakenakt, signerad, akvarell, 35x23 cm

Konst, Måleri

Ingrid Hammarfeldt akvarell
Budhistorik

2012-08-30 kl 15:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.