Fassianos litografi

144704

FASSIANOS, Alexandre (Grekland, född 1935): Gubbe med fåglar, ur Aristofanes, signerad A Fassianos, 11/150, färglitografi, 49x35 cm

Konst

Fassianos litografi

Budhistorik (4 bud)

408109
550
408108
407978
401779

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.