Forseth Akropolis

144695

FORSETH, Einar (1892-1982): Akropolis, signerad och daterad Einar Forseth 1927, blandteknik på smörpapper, 43x57 cm

Veck

Konst, Måleri

Forseth Akropolis

Budhistorik

2012-08-30 kl 17:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.